Künye - Eğitim MEB Personel öğretmen haberleri

Künye

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Tuğrul  DEMİR
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com
Haber Müdürü
Selim KURTCAN
Selim@egitimhaberler.com

SİYASET
Haldun Okdemir
Haldun@egitimhaberler.com
GÜNDEM
Serkan PORTEL
Serkan@egitimhaberler.com
DÜNYA
Mahmut Görgen
Mahmut@egitimhaberler.com
SPOR
Vadi Sağdıç
Vadi@egitimhaberler.com


HUKUK DENIŞMANI
Av.A.Erdem Akyüz
erdemak@gmail.com

GECE EDİTÖRÜ
Nehir Kalmaz
Nehir@egitimhaberler.com

İLETİŞİM
Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com


VERGİ NO  : Liman /8796588412
Gizlilik Politikası - Kullanım Sözleşmesi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
afyon escort afyon escort afyon escort afyon escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bolu escort bolu escort bolu escort ısparta escort ısparta escort ısparta escort