Yarın bazı yollar İstanbul'da kapalı olacak

Yarın İstanbul’da düzenlenecek Kudüs koşusunda bazı yerler belirli saatlerde trafiğe kapalı olacak.

GÜNCEL - 2018-01-13 23:52:23

Yarın bazı yollar İstanbul'da kapalı olacak

Yarın İstanbul’da düzenlenecek Kudüs koşusunda bazı yerler belirli saatlerde trafiğe kapalı olacak. Kudüs koşusu öncelikle Üsküdar’da başlayacak daha sonra da Çengelköy Meydanı üzerinden koşu devam edecek. En son da 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nda koşu son bulacak. Koşudan dolayı yarın bazı cadde ve sokaklar araç trafiğine tamamen kapalı olacağı açıklandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalara göre bu koşu sabah saat 11.00 saatleri ile 14.00 saatleri arasında yapılacak. Bu saatler arasında belirtilen bazı yollar ise trafiğe tamamen kapalı olacağı belirtildi. İşte o saatler arasında kapalı olacağı belirtilen yollar ise şöyledir.

Buna göre, yarın Kuleli Caddesi Alzambak Sokak kavşağından Güzeltepe Caddesi Profesör Doktor Beynun Akyavaş Caddesi kavşağına kadar olan kısım, Çengelköy Caddesi, Yalıboyu Caddesi, Abdullah Ağa Caddesi, Beylerbeyi’nden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne katılım, Kuzguncuk Çarşısı Caddesi Baba Nakkaş Sokak kavşağından Abdullah Ağa Caddesi istikametine giden akım, Gümüşyolu Caddesi Baba Nakkaş Sokak kavşağından Abdullah Ağa Caddesi istikametine giden akım ve bu caddelere çıkan sokaklar tamamen araç trafiğine kapalı olacağı ve bu yollardan geçmek isteyenlerin alternatif yolları kullanmaları gerektiği belirtildi.

Yine İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalarda Küçüksu, Kuşbakışı, Prof. Dr. Beynun Akyavaş, Hekimbaşı Çiftlik caddeleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Baba Nakkaş Sokak da kapalı yollara göre alternatif yol olarak kullanılması gerektiği belirtildi.

 

Sende Yorumla...